ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ

Στα πλαίσια της προσπάθειάς μας για βελτίωση και υποστήριξη τόσο της  κτιριακής όσο και της υλικοτεχνικής υποδομής που λειτουργούν βοηθητικά στην εκπαιδευτική διαδικασία, καθώς  και στην υλοποίηση πολιτιστικών και εκπαιδευτικών δραστηριοτήτων του σχολείου μας θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε:

1) Τον Δήμο Μεγαρέων και ιδιαίτερα την κυρία Ρήγα Ελένη, Αντιδήμαρχο Παιδείας, για την συνεχή της υποστήριξη.

2) Τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για τη συμπαράστασή του σε όσα κάνουμε.

3) Τον κύριο Παπαελευθερίου Δημήτριο του Στυλιανού, για τη δωρεά κατασκευής μιας ντουλάπας και την επισκευή του βιντεοπροβολέα στο Χημείο του σχολείου.

DSCN1287-510x383

4) Τον κύριο Πατέλη Τάσο και την εταιρεία «ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ» για τη δωρεάν κατασκευή της νέας βιβλιοθήκης του σχολείου μας.

5) Τον κύριο Φάνη Αναστάσιο για τη δωρεά δύο φορητών υπολογιστών και ενός βιντεοπροβολέα.

6) Τον κύριο Μαρτίνο Αθανάσιο της Αιγέας ΑΜΚΕ για τη δωρεά 2.500 ευρώ για την πραγματοποίηση  εκπαιδευτικής και πολιτιστικής εκδρομής μαθητών της Γ” τάξης στα Ιωάννινα – Ζαγοροχώρια.

Τους ευχαριστούμε πολύ γιατί χωρίς τη συνδρομή του δεν θα είχαν επιτευχθεί πολλοί από τους στόχους του σχολείου μας.