ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ BAZAAR 2015

διαφορα 059

Τη Δευτέρα 21 και την Τρίτη 22 Δεκεμβρίου πραγματοποιήσαμε στο χώρο του σχολείου μας το χριστουγεννιάτικο Bazaar.

Η προετοιμασία ξεκίνησε εβδομάδες πριν μιας και φέτος αποφασίσαμε να παρουσιάσουμε προσωπικές δημιουργίες των μαθητών μας. Οι μαθητές ανταποκρίθηκαν με ενθουσιασμό.

« 1 της 2 »

Την Κυριακή 20 Δεκεμβρίου η Διευθύντρια κυρία Θεοδωρίδου Ελένη και ομάδα εθελοντών μαθητών συναντήθηκαν στο χώρο του σχολείου για το στήσιμο της εκδήλωσης.  Η ατμόσφαιρα ζεστή και γιορτινή, η παρέα με κέφι και χαρά δούλεψε όλη την ημέρα και έδωσε τον καλύτερό της εαυτό.

bazaar 070

bazaar 074

bazaar 076

bazaar 074

bazaar 076

bazaar 078

Η εταιρία φουσκωτών παιχνιδιών AIRGAME του κυρίου Γρηγοριάδη Αγάπιου μας προσέφερε δωρεάν παιχνίδια τα οποία στήθηκαν και λειτούργησαν με την επίβλεψη του κυρίου Γεωργιάδη Ιωάννη.

bazaar 112

bazaar 114

Παράλληλα το σαπούνι «MEMORIES» που παρασκευάζεται και συσκευάζεται στο σχολείο μας, παρουσίασε τα νέα προϊόντα.bazaar 115

Ήταν ο καλύτερος και ο πιο διασκεδαστικός επίλογος για το 2015.

Γεμάτοι κέφι θα συνεχίσουμε να δημιουργούμε…